VÝROBA STROJŮ

Cukrovinkářské stroje

Pečící stroj na Lázeňské oplatky mini
Obdoba pečícího stroje na lázeňské oplatky. Stroj peče kruhové oplatky o průměru 100 –140 mm, dle přání zákazníka.
Pečící stroj na Hořické trubičky

Shodný se strojem pro pečení lázeňských oplatek, pouze pečící desky jsou hladké.

Pečící stroj na Lázeňské oplatky

Poloautomatický karusel pro pečení korpusů lázeňských oplatek. Stroj je osazen pečícími deskami vyhřívanými el. energií. Každá plotna je vybavena elektronickou regulací teploty. Motiv (logo) na plotně je vygravírován dle návrhu zákazníka. Stroje jsou vyráběny přesně podle specifik zákazníka, tzv. „ na míru “ . Na přání je možnost vybavit stroj automatickým vybíráním upečených oplatek. K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.

Spékací stroj na Lázeňské oplatky

Karusel pro spékání lázeňských oplatek je obdobou pečícího stroje, který má upraveny pečící kleštiny, zavírací dráhu a nemá nainstalováno čerpadlo a celý systém dávkování těsta. Stroj je vyráběn podle specifik zákazníka pro spékání oplatek o průměru 100 – 200 mm. K činnosti je potřeba pouze el. energie.

Plnící stroj na Hořické trubičky

Stroj je určený k plnění Hořických trubiček tukovou náplní. K činnosti je potřeba pouze el. energie.

Prezentační spékací stroj na Lázeňské oplatky

Celonerezový karusel určený k prezentaci výroby Lázeňských oplatek na turisticky atraktivních lokalitách. Stroj je vyráběn podle specifik zákazníka pro spékání oplatek o průměru 100 – 200 mm. K činnosti je potřeba pouze el. energie.

Mazací stroj na Lázeňské oplatky

Stroj je určený k mazání korpusů lázeňských oplatek tukovou náplní. Princip stroje je kontaktní krokový. Stroj lze upravit i pro mazání MINI oplatek nebo oplatek nekruhového tvaru. Na stroji je možno mazat i oplatkové složky pro výrobu lázeňských trojhránků.

Ořezávací stroj na Lázeňské oplatky

Stroj je určený k oříznutí obvodu namazaných lázeňských oplatek nebo složek pro výrobu lázeňských trojhránků. K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.

Řezací stroj na Lázeňské trojhránky

Stroj je určený k rozříznutí namazané složky na lázeňské trojhránky. Podle požadavku lze složku rozřezat na 8 nebo 6 trojhránků. K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.

Spékací stolní kleštiny na Lázeňské oplatky

Celonerezové zařízení je určené k výrobě spékaných lázeňských oplatek na stáncích, v cukrárnách apod. Jedno nebo dvouplotýnkové provedení.
K činnosti je potřeba pouze el. energie.

Automatické vybírací zařízení

Slouží k vybírání upečených oplatek z pečícího stroje. Upečené oplatky jsou ukládány do zásobníků s kapacitou minimálně hodinové produkce stroje. Další úprava zařízení umožnuje při vybírání třídit upečené oplatky s různým logem. Zařízení lze nainstalovat na stroj přímo při výrobě nebo dodatečně na starší stroje. Dodatečnou instalaci je možno po dohodě za určitých podmínek provést v provozovně zákazníka. Automatické vybírací zařízení jsme schopni dodatečně instalovat i na pečící stroje jiné výroby. K činosti je potřeba stlačený vzduch a el. energie.

Reklamní oplatka

Na přání vyrobíme samostatnou pečící formu s logem zákazníka, kterou je možné umístit na pečící stroj u vybraného výrobce Lázeňských oplatek.

Nestandartní provedení

Na přání zákazníka lze vyrobit pečící formy nekruhových tvarů, např. ovály, obdélníky, čtverce, srdíčka, čokolády a pod.

Repase opotřebených strojů

Po dohodě jsme schopní repasovat a modernizovat starší opotřebené stroje různých výrobců.

Speciální jednoúčelové stroje

Pila na zámkovou dlažbu
Na zakázku vyrábíme stolové pily pro řezání zámkové dlažby. Standartně je vyráběna pro rozměry dlaždice 500x500x100 mm. Pila je vybavena diamantovým řezacím kotoučem, vozíkem pro posuv řezané dlaždice a systémem rozvodu a odkalování chladící vody. Pro lepší manipulaci a přepravu jsou nohy pily sklopné, popř. opatřeny kolečky. K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.  
Válcovací stroj

Podle požadavků zákazníků vyrábíme válcovací stroje pro kontinuální výrobu různých profilů z plechu o tloušťce 0,5 – 0,75 mm. K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.

Ohýbačka sendvičových panelů

Poloautomatický stroj určený k příčnému ohýbání sendvičových panelů s vyříznutým klínem. Výsledným produktem je tzv. horizontální rohový panel. Úhel ohybu lze nastavit v rozmezí 0 – 90°. Tloušťka a šířka ohýbaného panelu je určena zákazníkem.
K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.

Odvíječ a navíječ svitků

Stroj je určen k odvíjení a navíjení svitků plechu. Stroj je vybaven plynulou regulací otáček pro snadnější připojení ke stávajícím zařízením. Pro snažší manipulaci je stroj vybaven závěsy pro manipulaci pomocí vysokozdvižného vozíku.
K činnosti stroje je potřeba pouze El. energie

Pračka kamení

Na zakázku vyráběné pračky kamenní jsou určeny pro zákazníky zabývajícími se těžbou písku. Pračka slouží k očištění separovaného kamene od jílovitých a jiných povlaků. Takto čištěný kámen je možno dále použít např. jako součást betonových směsí apod.
K činnosti zařízení je potřeba el. energie a dostatečná zásoba vody.